Bize Ulaşın : +90 532 651 45 09   |   E-Posta : info@emexyazilim.net

Satış Sonrası.

Two business partners signing a document

Gezici Servis:

Müşteri hizmetinde önemli bir adım olarak düşünülen ve hizmete konulan gezici servislerimiz müşterilerimizin adresinde bildirilen arızaların tamirini ya da yapılması gereken ayar ve bakımlarını yaparak müşterilerimizin sorunlarını daha kısa sürede gidermektedir. Gezici servis uygulaması Elektronik Servis teknisyeni personellerimizce her gün düzenli olarak uygulanmaktadır. Ayrıca, Gezici Satış Ekibimiz ise işyerinden çıkamayan müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır.

Modem Destek:

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık bilgisayar ve teknolojisinin girmediği sektör kalmamıştır. Bilgisayar teknolojisini yoğun olarak kullanan sektörlerden biri de market sektörüdür. Artık otomasyon kullanmayan market hemen hemen kalmamış gibidir ve bilindiği gibi market sektöründe işlemler çok hızlı yapılmak zorundadır. Alış verişe gelen müşteri, “Arıza var yarım saat bekler misiniz?” cümlesini pek hoş karşılamamaktadır. Bu sebeplerden dolayı çok hızlı işlem yapılması gereken müşterilerimiz için şirket merkezimizdeki modem hattını kullanarak müşteri bilgisayarına bağlanıp oradan sorunlarını gidermek için Modem Destek Hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet müşterilerimizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözülmesini ve müşterilerimizin verimli çalışmasını sağlamaktadır.

Tele Destek:

Müşteriye hizmet konusunda sınır tanımadığımız, tam müşteri memnuniyeti anlayışımızla Market-Mağaza Otomasyonu sektöründe Türkiye’de ilk defa uygulamaya koyduğumuz Tele Destek Hattımız özenle hizmet vermektedir. Tele-Destek Hattımız, çalışma saatleri diğer sektörlere göre daha uzun olan market-mağaza sektöründe sabah 8:30 ile akşam 23:00 saatleri arasında kesintisiz destek vermek amacıyla hizmete girmiştir.

Back to Top
Descargar musica